NÁVRHY INTERIÉRŮ
BRNO A PRAHA

NÁVRHY INTERIÉRŮ MISSBACH

Zajistím perfektní návrhy interiérů pro Brno a Prahu. V mé práci kladu velký důraz na detail a kvalitní technické zpracování, díky kterému bude váš interiér jedinečný a neopakovatelný.

Návrhy interiérů řeším komplexně. Ke každému návrh přistupuji individuálně, ať už se jedná o návrh domu, bytu, restaurace, firemních prostor nebo pouze dílčí části pro návrhy interiéru.
Ve spolupráci s osvědčenými firmami mohu zajistit úplnou nebo částečnou realizaci vašeho projektu, návrhy interiérů tak, aby jste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Nejčastější hledání: návrhy interiérů Brno, návrhy interiérů Praha, bytový architekt a další

Hotových projektů

Navrhnutých místností

Mnou realizováno

Průběh projektu

Každý projekt začíná osobní schůzkou, na které se vzájemně poznáme. Osobní kontakt a poznání klienta, je nejlepším předpokladem pro dobrý výsledek. Na této schůzce si řekneme všechny vaše požadavky jako je barevné řešení, materiálová skladba, kdo a jak bude v daném prostoru trávit čas, možné varianty využití daného prostoru, předpokládaný rozpočet, atd. S ohledem na vaše požadavky bude následně vypracováno půdorysné řešení a 3D skica prostoru, na základě které, v případě odsouhlasení budou vypracovány 3D fotorealistické vizualizace a veškeré další potřebné podklady pro realizaci. Vzhledem k tomu, že návrh interiéru je poměrně složitý a obsáhlý proces, je nutné počítat s tím, že také trvá určitou dobu v návaznosti na rozsah projektu a požadavky klienta.

Logo Interiéry Missbach

Proces

  • myšlenka +
  • kvalitní zpracování =
  • jedinečný výsledek

Předpokladem pro jedinečný interiér není pouze kvalitní návrh, ale i jeho následná realizace.

Tvorba nového interiéru se skládá z několika střípků poměrně obsáhlé mozaiky, kterou společně seskládáme do uceleného celku tak, aby odpovídal přesně vašim představám a přáním.

Výsledkem bude jedinečný a originální návrh!

SLUŽBY

Návrhy interiérů Brno

Originální návrhy interiérů od projektu vašeho domu, v návaznosti na návrh architektonického řešení prostoru, nábytku na míru, výběru zařizovacích prvků a dekorací, až po celou, případně částečnou realizaci vašeho projektu.

Realizace interiérů

Důležitým faktorem pro dokonalý interiér není pouze krásný návrh, ale i jeho kvalitní realizace. Ve spolupráci s osvědčenými firmami zajistím úplnou nebo částečnou realizaci vašeho projektu tak, aby jste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Osobní poradenství

Nepotřebujete návrh domu, ale chcete znát odborný názor na zařízení vašeho interiéru? Jste nerozhodní a potřebujete zkonzultovat jak vyřešit dispoziční řešení nebo jaké zvolit materiály a barvy? Tak právě pro vás je tato služba určena.


Chcete se dozvědět víc? Neváhejte mě kontaktovat.

Kontakt