Ložnice v podkroví spojená se šatnou

Ložnice v podkroví spojená se šatnou v podkrovním bytě

Při řešení podkrovních prostor se člověk často potýká s nedostatkem rovných stěn, ke kterým by mohl umístit jakýkoliv nábytek. V případě návrhu interiéru ložnice v podkroví tomu nebylo jinak. Vzhledem k tomu, že si majitel přál v této místnosti dostatek vysokých skříní a postel s vysokým čalouněným čelem, bylo opravdu oříškem, jak si s daným úkolem poradit. Vzhledem k tomu, že jedinou vysokou rovnou zdí byla pouze zeď s původními starými trámy, které jsem chtěl za každou cenu zachovat, musel jsem hledat jiné řešení. Tím bylo rozdělení poměrně velké místnosti rovnou stěnou v prostoru na dvě části. K takto vytvořené stěně jsme mohli pohodlně z jedné strany umístit vysokou šatní skříň a z části druhé postel s vysokým čelem. Vznikl nám tak průchozí, ale přitom oddělený prostor šatny a ložnice v podkroví.

Veškerý nábytek je tvořený kombinací bílé barvy a dubové dýhy, která je namořena speciálním mořidlem, vytvářejícím rustikální vzhled nábytku. Díky tomu nám nábytek hezky koresponduje se starými trámy ve stěně.

Prohlídněte si i jinou referenci, než je ložnice v podkroví? Zkuste tuto referenci: Ložnice s převládající zelenou barvou


Fotogalerie - Ložnice v podkroví spojená se šatnou